Hakkımızda

Established in 1995

DN Art inşaat cephe uygulama firması , özellikle dış cephe kaplamalarının yapılması maksadı ile kurulmuştur. Kurucularının uzun yıllar çalışmış olduğu yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerinde ve daha önce şahsi çalışmaları ile edinmiş olduğu inşaat tecrübelerini, firma vasıtası ile ihtiyaç sahiplerine aktarmak amacı ile 2014 senesinde kurulmuştur.

DN Art kurulumu sonrası ilk senelerinde, özellikle tuğla dış cephe konusunda ağırlıklı çalışmasını takiben, bünyesine yeni katılımlar ile birlikte sinterfleks, seramik ve honeycomb dış cephe kaplamalarını yapılması konusunda da çalışmaya başlamıştır. Ankara ve Ankara dışında yapmış olduğu cephe kaplamaları ile referanslarını arttırmıştır. Bunun yanında, çeşitli bayilikler üstlenerek, ihtiyaç sahiplerine, müteahhitlere daha uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi amaçlamış, şu ana kadar da bunu en iyi şekilde yapmayı hedef haline getirmişti.

DN Art inşaat cephe uygulama yurt içinde aşağıda belirtilmiş cephe kaplama konusunda , satış, pazarlama ve uygulama konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

1. Tuğla cephe kaplamaları sistemleri:

Sıva veya sıvalı taş yünü üzeri tuğla kaplama

Kanallı EPS veya XPS üzeri kendinden ısı yalıtımlı tuğla kaplama

Mekanik sistemli tuğla kaplama

2. Sinterfleks (ince seramik kaplama) sistemleri:

Klipsli derzli sistem sinterfleks cephe kaplama

Yapıştırma sistem sinterfleks cephe kaplama

3. Seramik cephe kaplama sistemleri:

Klipsli sistem seramik cephe kaplama

Yapıştırma sistem seramik cephe kaplama

Poliüretan sistem seramik cephe kaplama

DN Art inşaat uygulama cephe kaplama işlerine devam ederken, mekanik tuğla kaplama sisteminde bulunan kanallı GRC sistemi konusunda da çalışmalar yaparak, GRC board üretimi için gerekli olan testleri tamamlayarak GRC kanallı panellerin, sadece GRC panel olarak, mekanik sistem tuğla kaplama sistemin paket olarak satışına başlamış bulunmaktadır. Ayrıca mekanik sistem tuğla kaplama sisteminde,  komple sistem ve uygulama işlerinde de çalışmaya başlamıştır. GRC panel üretiminin yanı sıra, şu an 3 boyutlu, boyanabilir veya kendinde renkli, A1 sınıfı alev almaz dış cephe kaplamaları konusunda da çalışmalara devam etmekte olup, 2023 yılı içerisinde de bu malzemenin mimar ve iç mimarlara tanıtımının yapılması planlanmaktadır. Üretim planlaması yapılmış olan bu ürünümüz binalara mekanik bir sistem ile döşenilmesi, fiyatlar konusunda da oldukça uygun olması düşünülmektedir. Ürünümüzün hem yanmaz A1 sınıfı olması, hem uzun yıllar kullanılabileceği düşünüldüğünde, ve modern bir cephe ürün olması sebebi ile piyasa da önemli bir Pazar oluşturabileceğini düşünmekteyiz.

Kuruluşundan beri DN Art inşaat cephe uygulama, cephe kaplama sistemleri konusunda yapmış olduğu çalışmalar, GRC sistem üretimi ve modern cephe konusunda yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman önde ve başarılı olarak, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak konusunu kendilerine amaç edinmiştir.

Nevzat Tekin

Vizyonumuz

Mükemmel performansla müşteri memnuniyetini taahhüt eden DNART, müşteri beklentilerine cevap vermekle yetinmeyip, beklentileri ve kendi performansını aşmayı ve her seferinde çıtayı yükseltmeyi hedef almıştır. Üretimde, modern ilkeleriyle teknolojik gelişmeleri takip etmek, ileri teknolojik ekipmanların ve nitelikli çalışanların katılımı ile sistemi sürekli gözden geçirerek iyileştirme sağlamak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerinde yüksek sürat ile üretim-teslim etme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir. 

Misyonumuz

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederek, ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak…

Değerlerimiz